5 דרכים לשדרג את המשרד הביתי

משרד

עובדים מהבית? אתם לא לבד. אם לפני עשור עבודה מהבית נחשבה למשהו נישתי, ההתפתחות הטכנולוגית והשינויים בשוק התעסוקה, מביאים לכך שיותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית.

יחד עם זאת זה שאתם בבית לא אומר שאתם צריכים לעבוד בפינה מוזנחת. עם השקעה מינימלית כל אחד יכול להפוך את פינת המחשב למקום נפלא לעבוד בו וכפי שמראים מחקרים רבים, עבודה בסביבה נעימה תורמת לריכוז ולתפוקה! אז למה אתם מחכים? קבלו 5 טיפים שתוכלו ליישם כבר עכשיו ולהפוך את פינת העבודה למקום הרבה יותר נעים ואפילו בריא.

ציוד מתאים

ציוד משרדי יכול להיות בנאלי אבל עם קצת מאמץ, ניתן לאבזר את המשרד בציוד מעוצב, צבעוני ושמח.

לפני שאתם מבצעים את ההזמנה הראשונה, כדאי להכין רשימת ציוד משרדי מסודרת שתספק לכם סביבת עבודה מאובזרת.

מעבר לכך, מומלץ לשלב בין הרגש אל השכל ולרכוש ציוד איכותי שקודם כל ישמש אתכם באופן הכי טוב ורק לאחר מכן לבדוק האם ניתן לרכוש אותו עם טוויסט עיצובי כלשהו.

לדוגמה, מחורר יפה שאינו יכול לחדור מבעד ליותר מ-5 דפים, לא יתאים לסביבה עסקית.

אז מה עושים? ניתן להזמין ציוד משרדי רגיל או מעוצב באתרים מומלצים בארץ ואם לא מצאתם את מבוקשכם, תמיד אפשר לבדוק מה מוכרים מעבר לים באתרים כמו אמזון ועליאקספרס.

פינת עבודה ביתית

סביבה בטיחותית

יכול מאוד להיות שאתם חשבים שמישהו כאן התבלבל שהרי מה כבר יכול להיות מסוכן במשרד..?

למען האמת אפשר לכתוב על כך הרבה מאוד כתבות ומדריכים (נשתדל לעשות את זה בהמשך) אך למי שהגיע ללמוד כיצד אפשר לשדרג את המשרד נספר שעבודה משרדית ממושכת באופן הלא נכון או עם האמצעים הלא נכונים, יכולה לגרום לפציעות קשות.

פגיעה במפרקים ובגידים הם דוגמאות נפוצות שגורמות לאי נוחות במקרים הקלים שיכולים להתפתח מהר מאוד לקושי בתנועה וכאבים עזים.

אז איך אפשר להבטיח שתהיה לכם סביבה בטיחותית? עובדים עם לפטופ? חברו לו מסך גדול ומקלדת נוחה, הגביהו את המסך כך שיהיה בגובה העיניים השתמשו ברפידות שיתמכו ביד בעת העבודה עם העכבר, השקיעו בכיסא אורתופדי ורכשו הדום לתמיכה ברגליים.

תאורה

תאורה היא אמצעי שמאוד קל וזול לשלוט בו ושההשפעה שלו מרחיקת לכת. מחסור בתאורה עשוי להוביל לקושי בעבודה ועייפות יתר (שלא לדבר על נזקים בראיה) אך גם תאורת יתר עשויה להביא לאותן תוצאות בדיוק.

התקינו תאורה בהירה (אך לא מוגזמת) ואם אתם מרבים לכתוב או לקרוא, שקלו לרכוש תאורת שולחן.

רהיטים מתאימים

כשאתם מחפשים ריהוט משרדי חשבו על שני דברים. קודם כל שיהיה ריהוט איכותי וארגונומי ושנית, שיתאים לעיצוב הכללי.

ידעתם שישיבה ממושכת עשויה לגרום לנזקים ארוכי טווח? מה עושים? רוכשים שולחן מתכוונן שמאפשר גם עבודה בעמידה מעת לעת ובעיקר, יאפשר לכם להגיע לנקודה הכי נוחה ותומכת שאפשר.

הכניסו צבע לחדר העבודה

צביעת המשרד הביתי בצבעים שמחים שמעודדים חשיבה ויצירתיות היא דרך מהירה, זולה ואפקטיבית במיוחד להפוך כמעט כל פינה יבשה, לאחת המעניינות בביתכם. ניתן לקבל טיפים על בחירת צבעים וצביעת משרד באופן הנכון בכתבה הבאה.

מומלץ לשלב צבעים בהירים יחד עם נגיעות של כתום, צהוב ואפילו אדום ואם תרצו לעשות את זה אפילו טוב יותר, תוכלו לעשות שימוש במדבקות קיר עם כתוביות שונות שאתם מתחברים אליהן וברגע שתרגישו עומס או לחץ, תמיד תוכלו להעיף אליהן מבט ולזכור מדוע התחלתם לעבוד מהבית מלכתחילה…

כריתת עץ עם מנוף

מה צריך לדעת על כריתת עצים בירושלים?

עניין כריתת העצים בירושלים הוא נושא שעלה לכותרות בחודשים האחרונים. בניית שכונת המגורים ברכס לבן צפויה להביא לכריתה משמעותית של עצים, הרחבת שכונת הר נוף

משרד

5 דרכים לשדרג את המשרד הביתי

עובדים מהבית? אתם לא לבד. אם לפני עשור עבודה מהבית נחשבה למשהו נישתי, ההתפתחות הטכנולוגית והשינויים בשוק התעסוקה, מביאים לכך שיותר אנשים מעדיפים לעבוד מהבית.