לימודים בירושלים - המדריך שלך ללימודים בירושלים והסביבה. כאן תמצא מגוון מוסדות לימוד, מכללות ירושלים, הטבות, מלגות לימודים ועוד. באתר ירושלים ירושלמי מתפרסם על ידי המכללות ואוניברסיטאות בירושלים מגוון מסלולי לימוד, יריד לימודים ירושלים, מלגות לימוד, ועוד. כמו כן ניתן להתעדכן לגבי אפשרויות מגורים לסטודנטים המתפרסם ב- לוח דירות בירושלים. "הדרך שלך כסטודנט מתחילה באתר ירושלמי. לחץ כאן לפרסום מוסד לימוד / הטבות/ מלגות/ בירושלים

אינדקס לימודים ירושלים - כל המוסדות לימוד, מכללות, אוניברסיטאות, בתי ספר, באתר ירושלמי!

מכון אדלר
מכון אדלר הוקם 1963 וייעודו לתרום לשיפור היחסים בישראל ע"י יישום גישתו של הפסיכולוג ד"ר אלפרד אדלר. המכון דוגל בעיקרון הבסיסי כי כל אחד מאיתנו הינו חלק ממשפחה והוא המכון הראשון שהוקם בהנחיה ועזרה בטיפול משפחתי.
לפרטים נוספים
טלפון טלפון: 026415869
מכללת דוד ילין ירושלים
מכללת דוד ילין ירושלים נוסדה בשנת 1913. המכללה הינה אקדמיה לחינוך ותפקידה להכשיר מורים ע"י שיטות מתקדמות ובכך להעלות ולהכשיר את דור ההמשך לרמת להישגים גבוהים ולמצויינות בכל תחום בו יבחרו.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: רח' מעגל בית המדרש 7, בית הכרם טלפון טלפון: 1-800-263-263
מכון לנדר
מכון לנדר, מייסודו טרו קולג' בניו יורק, הינו מוסד לימודים ללימודי השכלה גבוהה ולימודי חוץ אשר נמצא בלב ירושלים המוסד עצמו מוכר כמוסד אשר מוסמך להעניק תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון בלימודי יהדות.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: גבעת שאול טלפון טלפון: 1800220121
מכללת הדסה
מכללת הדסה הינה מכללה הנמצאת בלב ליבה של ירושלים בירתנו וקיימת כבר שלושים ושמונה שנים, המכללה מציעה מגוון רחב של קורסים ומקצועות. מכללת הדסה הינה מוסד לימודים המקנה תואר אקדמי ומפתח לעולם של מקצועות ייחודים.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: רחוב הנביאים 37 טלפון טלפון: 6291911 -02
האוניברסיטה הפתוחה
צור קשר
צור קשר
האוניברסיטה הפתוחה היא מוסד ייחודי בנוף האקדמי בישראל. היא דומה לאוניברסיטאות האחרות בחתירתה למצוינות ובשקידתה על איכות למדנית ומדעית גבוהה, אך היא שונה מהן במבנה הארגוני שלה, בשיטות ההוראה שלה, במערך תכניות הלימודים ובדרישותיה מן המועמדים הפונים להירשם לקורסים שלה.
לפרטים נוספים
 תאריך: 01/05/2011 בשעה:  כתובת כתובת: הגן הטכנולוגי - מלחה טלפון טלפון: 09-7782222
האוניברסיטה העברית בירושלים
צור קשר
צור קשר
הרעיון להקים אוניברסיטה של העם היהודי בארץ ישראל היה שזור בחזון הציוני מראשיתו. ההחלטה על הקמתה של האוניברסיטה התקבלה ב-1913 בקונגרס הציוני הי"א שהתכנס בוינה. עם רכישת אחוזתו של ג'ון גריי היל בהר הצופים נפתחה הדרך להגשמת ההחלטה וב-1918 הונחה אבן הפינה לאוניברסיטה החדשה
לפרטים נוספים
 תאריך: 01/05/2011 כתובת כתובת: הר הצופים ירושלים טלפון טלפון: 02-5882111
בצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב
בצלאל אקדמיה לאומנות ועיצוב הקומה בשנת 1906 ע"י האומן בוריס שץ. תחומי ההתמחות של האקדמיה הינם בתחום הלימודים למוסמכים ולבוגרים בתחומי האומנות, העיצוב והארכיטקטורה. באקדמיה מכשירים קבוצות של יוצרים מוכשרים רבי השראה ע"י תשוקה ליצירתיות, איכות ומצוינות.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: הר צופים, ירושלים טלפון טלפון: 02-5893333
ג'ון ברייס
מכללת ג'ון ברייס בירושלים הוקמה בשנת 1990 וממוקמת בגן הטכנולוגי במלחה. ג'ון ברייס הוא בית הספר המוביל ללימודי הייטק המעניק מגוון מסלולי הכשרה וקורסים, כגון: טכנות מחשבים, עיצוב גרפי, מנהלי תקשורת, מנהלי תשתיות, ניהול מערכות מידע, קידום אתרים ועוד.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: הגן הטכנולוגי, מלחה טלפון טלפון: 02-6781881
בית הספר לתיאטרון חזותי
בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים נוסד בשנת 1986. בבית הספר מכשירים אמנים בתחומי אמנויות הבמה והאמנות הפלסטית, משחק, תיאטרון מחול, תיאטרון בובות, עיצוב במה, מופעי מולטימדיה ועוד. תוכנית הלימודים היא 4 שנתית בסופן ניתנת תעודת גמר.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: יד חרוצים 4, ירושלים טלפון טלפון: 02-6733435
בית הספר הגבוה לטכנולוגיה - מכון לב ומכון טל
בג"ט (בית הספר הגבוה לטכנולוגיה) בירושלים הוא מוסד להשכלה גבוהה לבנים וכולל מדרשת בנות. לבית הספר הכרה מלאה מהמועצה להשכלה גבוהה של מדינת ישראל. למערך הלימודים לתואר בוגר במקצועות ההנדסה, הטכנולוגיה והניהול, משלבים לימודים אקדמיים יישומיים עם לימודי תורה.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: רחוב הועד הלאומי 21, ירושלים טלפון טלפון: 1-700-50-32-32
לימודים בירושלים נוספים בירושלים