אטרקציות ירושלים, ירושלים עיר מלאת אטרקציות לילדים ולמבוגרים כאחד. במדור אטרקציות בירושלים, ניתן למצוא מאות אטרקציות, פעילויות לילדים, נוער ומבוגרים, מכל התחומים כמו: טרקטורונים, בריכות, טיולים, קפיצת בנג'י, טיפוס הרים, ועוד. האטרקציות בירושלים מוצגות בליווי תמונות קופונים והנחות המתפרסמים ומתעדכנים על ידי מיטב בתי העסקים המובילים בתחום האטרקציות בירושלים.     "פרסם אטרקציה באתר"

אטרקציות ירושלים - כל האטרקציות בירושלים והסביבה לכל הגילאים באתר ירושלים - ירושלמי

טיול טרקטורונים / רינג'רים ומסלול קארטינג מאתגר - TeXtreme
צור קשר
צור קשר
טיולי שטח ע"ג טרקטורונים ורינג'רים בהרי ירושלים ומסלול מירוצי קארטינג גם לילדים, יחס אישי ושירות אדיב. בין הרים ירוקים ושדות מהפנטים נמצא מושב מחסיה (ליד בית שמש) טיולי טרקטורונים, טיולי רינג'רים, מסלול מירוצי קארטינג האטרקציה המושלמת למשפחה, זוגות , יחידים קבוצות מאורגנות ימי גיבוש וימי כיף.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: מושב מחסיה טלפון טלפון: 02-9996777
עיר דוד ירושלים
סיפורה של עיר דוד התחיל לפני כ-3000 שנה כשדוד המלך החליט לעזוב את עירו חברון, ולעלות לירושלים על מנת לאחד את עם- ישראל סביב עיר בירה אחת. שלמה, בנו, הקים את בית המקדש הראשון על פסגת הר המוריה, מקום עקידת יצחק, וכך הופכת ירושלים לראשונה לבירת ישראל.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: כפר שילוח טלפון טלפון: 02-6268700
מיני ישראל
צור קשר
צור קשר
בפארק מוצגים מאות דגמים שהם תעתיק מדויק להפליא של אתרים, מבנים ונופים מרחבי הארץ, והכל בקנה-מידה של 1:25. כלומר, כל מטר במציאות הוא 4 ס"מ במודל. לדגמים המוצגים חשיבות ארכיטקטונית, היסטורית, ארכיאולוגית, דתית וחברתית. והם טובלים בצמחיה ננסית עשירה, ובינותם שוכנות אלפי דמויות "ישראליות" זעירות
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: איזור מחלף לטרון טלפון טלפון:  08-9222444
קיפצובה
צור קשר
צור קשר
12 דונם של בילוי והנאה בלונים מתנפחים ועוד לכל המשפחה בקיבוץ צובה. הפעילויות ב 2 מבנים מקורים וממוזגים וחצר מוצלת רוב ימות השנה. בפארק קיפצובה יש המון מקום לשבת, תהנו מהנוף המדהים של הרי ירושלים וממסעדה שמציעה אוכל שילדים אוהבים, ובכניסה חניה בשפע.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: קיבוץ צובה טלפון טלפון: 02-5347000
גן החיות התנ''כי בירושלים
גן החיות התנ''כי שוכן כיום בעמק יפהפה בדרום-מערבה של ירושלים, ומשתרע על שטח של 250 דונם לערך. בגן מערכת של בריכות, אגם גדול ומפלים המקושרים ביניהם. משטחי דשא נרחבים ושפע של פינות חמד מוצלות מקיפים את מקורות המים. האגם מלאכותי ומימיו מטוהרים וממוחזרים. הגן בנוי בשני מפלסים לאורכם נמצאות תצוגות בעלי-החיים, ומסלול התנועה בו מעגלי. בין שני המפלסים מקשרים שבילים ובהם נמצאות תצוגות נוספות.
לפרטים נוספים
כתובת כתובת: גן החיות התנ"כי, ת"ד 898, ירושלים טלפון טלפון: 02-6750111